X

Boom House

Sme rodinno – zábavné centrum, ktoré sa nachádza v príjemnom a v tichom prostredí vo Svite. Z prednej strany s výhľadom na Vysoké Tatry, zo zadnej strany z výhľadom na les a prírodu.

Toto krásne a láskou vytvorené prostredie uzrelo svetlo sveta pred troma rokmi.

Svet je plný stresov, strachov, ťažkých situácií, konfliktov,chorôb a nebezpečia. Vieme, že si potrebujeme nájsť chvíľku pre seba. Chvíľku, kedy my sme na prvom mieste, chvíľku na svoju duševnú a fyzickú očistu. Potrebujeme uvoľniť stres, vykompenzovať si sedavú prácu fyzickou aktivitou, a naopak manuálnu prácu relaxom.

Vytvorili sme pre Vás priestory na niekoľko možných činností, ktoré Vás budú napĺňať, dobíjať a robiť šťastnými. Vytvorili sme priestor pre detí, mladých, rodičov, starých rodičov a vlastne všetkých, ktorí hľadajú teplo domova, oddych, pohyb a relax pod jednou strechou.

Či sú to ľudia, ktorí si chcú vychutnať kávu so špaldovými palacinkami v kaviarni, rodičia, ktorí doprajú deťom aktívny pohyb v interiérovom ihrisku a popri tom sa venujú priateľom, rodine, alebo si len tak sadnú a čítajú knihu, mladší a starší, ktorí nájdu svoje miesto vo fitness centre, alebo tí, ktorí vyhľadávajú skupinové cvičenia.

Pod jednou strechou sme pre Vás vybudovali detský svet pre deti, so zameraním od najmenších až po teenagerov. Súčasťou centra je samostatná party room, v ktorej je miesto na organizovanie detských osláv a ktorá zároveň slúži na spoločenské hry a iné detské záujmové aktivity.

KARTA MULTISPORT

Fitness, Zumba, Spinnig, Fitball, Detské interierové ihrisko

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend