X

Club Café Family

Sme Club Café Family - detské zábavné športové indoor a outdoor centrum v Banskej Bystrici so zaujímavým a originálnym  prostredím pre deti každého veku na pozemku o rozlohe 6.500m2 a so zastavanou plochou viac ako 350m2. Ako jediné detské centrum poskytujeme tiež hry, relax, komfort aj rodičom a to prostredníctvom bohatej ponuky alko a nealko nápojov a bistra jedál v kaviarni spojenej s veľkou terasou, alebo množstvom lehátok roztrúsených po rozľahlom pozemku. V interiéry disponujeme troma poschodiami plných kreatívnej a aktívnej zábavy, kde je každé poschodie rozumne navrhnuté tak, aby bolo vždy iné a pre deti atraktívne.

Club Café Family je to správne miesto pre RODINU! Club Café Family je to správne miesto pre POHYB!

Návštevníkom ponúkame:

Posedenie v príjemnej kaviarni - bistre či v súkromnom VIP priestore vhodnom na rodinné grilovačky či oslavy s možnosťou využitia grilu s vybavením. Ponúkame množstvo alko a nealko nápojov, čapovaných nápojov, horúcich nápojov, bistra – pizza, snack triangle, hranolky, hot-dog, pagáče, koláče, wafle a mnoho iného

Posedenie na veľkej terase a v celom vonkajšom areály. Záhrada ponúka aktívny a tvorivý pohyb na čerstvom vzduchu v príjemnom prostredí plnom zelene. Posedenie je možné na lehátkach, lavičkách, piknik sedeniach, ...

Herný priestor pre deti rôznych vekových skupín rozdeleným na vnútornú a vonkajšiu časť. Indoor tarzánia, telocvičňa s rôznymi lanami, rebríkmi, kruhmi, rebrinami, lavičkami, prekážkami, preliezkami, horolezeckou stenou čo určite poteší aj tie najnáročnejšie či hyperaktívne deti. Chillout zóna s hernými konzolami PlayStation v podkroví. Vnútorný kreatívny priestor s rôznymi od seba oddelených tematických kójami a kostýmami rozvíjajúcich detskú fantáziu a kolektívne hry. Outdoor profesionálne ihriská a športoviská, šmýkačky, pieskovisko, profi trampolína, najdlhšia lanová dráha v BB, lanová loď, možnosť zahrania futbalu, ping-pongu, badmintonu, stolného futbalu, ... Mini ZOO s domácimi zvieratami – kozy, ovečky, zajačiky, sliepky.

Otvorené 7 dní v týždni od 09:00 – 20:00

Celý priestor klubu je monitorovaný kamerovým systémom v každej miestnosti a vysielaný na obrazovku v kaviarni, aby rodičia mali dohľad nad svojimi deťmi.

Zdarma vysokorýchlostné W-Fi pripojenie.

Zapožičanie spoločenských hier pre dospelých.

Zdarma súkromné parkovisko pre 15 áut

KARTA MULTISPORT

Detská herňa, Detské aktivity

Zaradené v kategóriách

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend