X

Eiffelko - Detský zábavný park

Chcete stráviť s deťmi nezabudnuteľné chvíle? Navštívte nás!

Predstavujeme Vám novootvorený detský zábavný park Eiffelko. Deti u nás objavia novú dimenziu zábavy, budú sa tešiť z nových dobrodružstiev, skúseností a naučia sa prekonávať prekážky. Detský zábavný park Eiffelko sa radí medzi najväčšie indoorové ihriská na Slovensku a Vaše ratolesti upúta už na prvý pohľad. Mohutná priestorová konštrukcia ihriska podporuje zdravý telesný vývoj detí a zároveň garantuje neuveriteľné zážitky. Nájdu tam jedinečný labyrint s množstvom tunelov a zaujímavých atrakcií ako sú najvyšší suchý tobogan na Slovensku, najvyššia spider a web-deck veža, mini lanovka, kanónová aréna, šmýkačky, lanové mosty, prelezy, loptičkový bazén, dráha pre trojkolky, trampolína, veľké lego či kocky a mnoho iných. Všetky atrakcie, ako aj celé ihrisko sú certifikované, spĺňajú všetky bezpečnostné normy a predpisy platné na Slovensku aj v EU.

Staršie deti si taktiež môžu zahrať stolný tenis alebo stolný futbal. Najmenšie detičky sa zahrajú v babykútiku s kreatívnymi hračkami, šmýkačkou, veľkými kockami a okúpu v loptičkovom bazéniku. Na detských nástenných playpaneloch si deti vycibria jemnú motoriku a môžu rozvíjať tvorivosť. Zároveň sú Vaše deti v príjemnom, bezpečnom a čistom prostredí, hneď vedľa Vás.

A teraz je čas na Vás, dospeláci! Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si chvíľku iba pre seba. Naša kaviareň ponúka čerstvo praženú kávu, osviežujúce čaje, džúsy, sladké zákusky, či maškrty čo zaženú hlad. Poklebeťte si s kamošmi, prečítajte nové časopisy alebo využite WIFI pripojenie zdarma. Moderná, komfortne vybavená prevádzka je klimatizovaná a otvorená po celý rok. Bezbariérový vstup je samozrejmosťou.

Jednoducho….. zrelaxujte, zabavte sa, a načerpajte energiu pri aktívnej činnosti Vašich detí …… pretože ……. u nás deti k pohybu určite nútiť nebudete

Prezentačné video tu: https://www.youtube.com/watch?v=s8qdAb64w8E
Virtuálna prehliadka tu: http://www.eiffelko.sk/virtualna-prehliadka/

KARTA MULTISPORT

Detský zábavný park

Zaradené v kategóriách

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend