Fit&Co - Multisport

Fit&Co

Fitness- Jedinečný výhľad na Dunaj, Námestie Eurovea a SND si užijete pri cvičení pri cvičení na profesionálnych strojoch od značky Life Fitness. Súčasťou je kardio, silová a funkčná zóna so starostlivo vybraným vybavením, takže si každý dokáže nastaviť tréning, aký potrebuje.

Terasa- 800 m2 sčasti prekrytej terasy je k dispozícii pre tréning na streche. Je vybavená pre workout, spinning a ďalšie aktivity na čerstvom vzduchu. Nájdete tu aj veľkú cross konštrukciu a široký výber jednoručiek. Druhá časť ponúka priestor s krásnym výhľadom, ktorý je navrhnutý pre relax a oddych.

Wellness- Fínska sauna, sanárium, parná kabína, priestorový výrobník ľadu, Kneippov chodník, ochladzovací bazén — všetko od renomovanej nemeckej spoločnosti Klafs. Toto a oveľa viac je pripravené pre váš dokonalý oddych. A ako bonus v letných mesiacoch je k dispozícii relax a vírivky na terase.

Skupinové cvičenia- Špeciálna sála navrhnutá pre rôzne druhy skupinových cvičení poskytuje všetko pre kvalitný tréning. Prekonávajte sami seba pri Challenge, užite si Yogu a získajte kontrolu pri Flyfit. K1 a Box majú u nás svoje pravidelné časy. Vo vynovenej ponuke nájdete 14 typov skupinových cvičení.

Bootcamp&Co- Vyskúšajte nasú horúcu workoutovú novinku, pri ktorej môžete spáliť až tisíc kalóriíí. Kombinácia dynamického a vytrvalostného tréningu, namixovaných hudobných setov a špeciálneho osvetlenia zaistia, že sa nikdy nebudete nudiť.

Odporúčame nosiť si vlastný zámok na skrinku (kapacita zámkov na recepcii je limitovaná počtom návštevníkov, ktorí nemajú svoj zámok).

KARTA MULTISPORT

Fitness, Challenge, Body Art, Pilates, Flyfit, K1, Box, PortDeBras, Flow Yoga, BZS Tréning, Tabata,  Mobillita a strečing, Bootcamp&Co,

Wellness s doplatkom 5€

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend