X

Fit&Co

Na začiatku bola vášeň a obdiv pre jednu z najkrajších a najrýchlejšie rastúcich lokalít Bratislavy a práve preto sme sa rozhodli tu vybudovať výnimočné miesto pre šport a oddych pre mestských ľudí, bez ohľadu na vek a úroveň fyzických schopností, ktorí milujú aktívny život, pohyb a relax.

 

Ponúkané služby

 

Fitness - Jedinečný výhľad na Dunaj, Námestie Eurovea a SND si užijete pri cvičení pri cvičení na profesionálnych strojoch od značky Life Fitness. Súčasťou je kardio zóna, silová zóna a funkčná zóna so starostlivo vybraným vybavením, takže si každý dokáže nastaviť tréning, aký potrebuje. Okrem toho je v letných mesiacoch k dispozícii 800 m2 krytej terasy s krásnym výhľadom pre tréning na čerstvom vzduchu.

Skupinové cvičenia - Špeciálna sála navrhnutá pre rôzne druhy skupinových cvičení poskytuje všetko pre kvalitný tréning. Vo vynovenej ponuke nájdete 14 typov skupinových cvičení - viac info na fitco.sk/skupinove-cvicenia/.

Bootcamp&Co - Vyskúšajte našú horúcu workoutovú novinku, pri ktorej môžete spáliť až tisíc kalóriií. Kombinácia dynamického a vytrvalostného tréningu, namixovaných hudobných setov a špeciálneho osvetlenia zaistia, že sa nikdy nebudete nudiť. Viac info na bootcampco.sk.

 

 

Podmienky využitia služieb Fit&Co, platné od 1.4.2019

 

VŠEOBECNÉ PRAVIDLÁ

Pri prvej návšteve vo Fit&Co je potrebná registrácia- odovzdáte Vaše osobné údaje, podpíšete všeobecné podmienky členstva a zaplatíte registračný poplatok vo výške 10 eur, na základe ktorého dostanete kartičku Fit&Co. Táto kartička slúži na vstup a pohyb v priestoroch Fit&Co a ostane Vám k dispozícii aj pre budúce návštevy Fit&Co.

Držitelia karty MultiSport môžu využiť v jeden deň vždy iba jednu z uvedených služieb - teda fitness, ľubovoľné skupinové cvičenie či bootcamp.

Všetky 3 služby sú dostupné bez doplatku a dá sa na ne vytvoriť rezervácia cez web fitco.sk, cez aplikáciu Fit&Co dostupnú na iOs aj Android, alebo cez recepciu na tel. čísle +421 904 112 201.

Uteráky, plachty či osušky sú dostupné za doplatok.

Odporúčame nosiť si vlastný zámok na skrinku. V prípade, že ho nemáte, je možnosť zakúpenia zámku na recepcii.

 

FITNESS

Pri využití fitness je platné kapacitné obmedzenie. Toto kapacitné obmedzenie platí počas celého dňa a v prípade naplnenia celej kapacity, už nebude ďalším návštevníkom vstup umožnený. Aktuálne naplnenie kapacity fitness nájdete na našom webe fitco.sk (úplne dole) a môže pre Vás slúžiť ako vodítko toho, koľko miest je ešte vo fitness voľných.

Vzhľadom na kapacitné obmedzenie odporúčame klientom v tzv. peakových časoch (6:00 - 8:00, 16:00 - 20:00) vytvoriť si rezerváciu do fitness na určitý čas. Rezervovať sa dá v polhodinových intervaloch (tj. o 16:00, 16:30, 17:00 atď.) Aj v prípade nevytvorenia rezervácie si budete môcť na základe počítadla kapacity na webe odkontrolovať zaplnenie fitca a prísť aj bez rezervácie, hoci s malým rizikom že sa kapacita medzičasom naplní.

V prípade zrušenia rezervácie do fitness menej ako 2 hodiny vopred, bude návštevníkovi naúčtovaný storno poplatok v zmysle prevádzkového poriadku.

Pri návšteve fitness v tzv. peakovom čase (6:00-8:00 a následne 16:00 - 20:00) je doba pobytu vo Fit&Co obmedzená na 100 minút. 100-minútový časový limit sa Vám začne počítať vstupom do Fitca a končiť výstupom, tj. aj začiatok aj koniec Vášho pobytu bude označený prejdením cez turniket. V prípade prekročenia časového limitu bude návštevníkovi naúčtovaný doplatok v zmysle prevádzkového poriadku Fit&Co.

V ostatných časoch (8:00 - 16:00, 20:00 - 22:00) zostane pobyt vo fitness časti nášho zariadenia časovo neobmedzený. V prípade, že chcete využiť vstup na dlhšie ako 100 minút však bude potrebné využiť na to vymedzený čas, teda vojsť turniketom najskôr o 8:00 a vyjsť najneskôr o 16:00, resp. opätovne vstúpiť najskôr o 20:00. V prípade prekročenia časového limitu mimo vymedzených hodín, bude návštevníkovi naúčtovaný doplatok v zmysle prevádzkového poriadku.

Je potrebné počítať s tým, že ak klient príde cvičiť v čase medzi 14:20 a 15:59, môže sa stať, že bude na recepcii upovedomený, že musí priestory Fit&Co opustiť najneskôr o 16:00, za predpokladu, že bude na 16:00 plný rezervačný systém a teda zaplnená kapacita na fitness.

 

SKUPINOVÉ CVIČENIA A BOOTCAMP

Pri návšteve ľubovoľného skupinového cvičenia alebo cvičenia bootcamp je doba pobytu vo Fit&Co obmedzená na 100 minút. 100-minútový časový limit sa Vám začne počítať vstupom do Fitca a končiť výstupom, tj. aj začiatok aj koniec Vášho pobytu bude označený prejdením cez turniket. V prípade prekročenia časového limitu bude návštevníkovi naúčtovaný doplatok v zmysle prevádzkového poriadku Fit&Co.

V prípade zrušenia rezervácie na skupinové cvičenie alebo cvičenie bootcamp menej ako 5 hodín vopred, bude návštevníkovi naúčtovaný storno poplatok v zmysle prevádzkového poriadku.

KARTA MULTISPORT

Fitness, Challenge, Body Art, Pilates, Flyfit, K1, Box, PortDeBras, Flow Yoga, BZS Tréning, Tabata,  Mobillita a strečing, Bootcamp&Co,

 

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend