Fit&Co - Multisport

Fit&Co

Vážený/á držiteľ/ka Multisport karty,

v dôsledku pravidelného prekračovania kapacity v našom wellness, sme nútení upraviť podmienky využitia karty Multisport na službu wellness vo Fit&Co. Od 21.1.2019 môžete využívať služby wellness v pracovné dni od 6:00 do 16:00 a následne od 20:00 do 22:00. Aj v prípade návštevy v pracovný deň popoludní je nutné priestory wellness opustiť najneskôr do 16:00. V prípade nedodržania vymedzeného času bude držiteľovi karty naúčtovaný doplatok v zmysle prevádzkového poriadku Fit&Co.

S pozdravom,
Team Fit&Co

 

Na začiatku bola vášeň a obdiv pre jednu z najkrajších a najrýchlejšie rastúcich lokalít Bratislavy a práve preto sme sa rozhodli tu vybudovať výnimočné miesto pre šport a oddych pre mestských ľudí, bez ohľadu na vek a úroveň fyzických schopností, ktorí milujú aktívny život, pohyb a relax.

Ponúkané služby

Fitness - Jedinečný výhľad na Dunaj, Námestie Eurovea a SND si užijete pri cvičení pri cvičení na profesionálnych strojoch od značky Life Fitness. Súčasťou je kardio zóna, silová zóna a funkčná zóna so starostlivo vybraným vybavením, takže si každý dokáže nastaviť tréning, aký potrebuje. Okrem toho je v letných mesiacoch k dispozícii 800 m2 krytej terasy s krásnym výhľadom pre tréning na čerstvom vzduchu.

Skupinové cvičenia - Špeciálna sála navrhnutá pre rôzne druhy skupinových cvičení poskytuje všetko pre kvalitný tréning. Vo vynovenej ponuke nájdete 14 typov skupinových cvičení - viac info na fitco.sk/skupinove-cvicenia/.

Bootcamp&Co - Vyskúšajte našú horúcu workoutovú novinku, pri ktorej môžete spáliť až tisíc kalóriií. Kombinácia dynamického a vytrvalostného tréningu, namixovaných hudobných setov a špeciálneho osvetlenia zaistia, že sa nikdy nebudete nudiť. Viac info na bootcampco.sk.

Objednávanie na skupinové cvičenia a Bootcamp je možné cez recepciu na tel. čísle +421 904 112 201.

Wellness - Fínska sauna, sanárium, parná kabína, priestorový výrobník ľadu, Kneippov chodník, ochladzovací bazén — všetko od renomovanej nemeckej spoločnosti Klafs. Toto a oveľa viac je pripravené pre váš dokonalý oddych. A ako bonus sú celoročne k dispozícii termálne vírivky na terase a relax zóna s lehátkami.

Podmienky využitia služieb Fit&Co

Pri prvej návšteve vo Fit&Co je potrebná registrácia- odovzdáte Vaše osobné údaje, podpíšete všeobecné podmienky členstva a zaplatíte registračný poplatok vo výške 10 eur, na základe ktorého dostanete kartičku Fit&Co. Táto kartička slúži na vstup a pohyb v priestoroch Fit&Co a ostane Vám k dispozícii aj pre budúce návštevy FitCa.

Držitelia karty MultiSport môžu využiť v jeden deň vždy iba jednu z uvedených služieb - teda fitness, wellness, ľubovoľné skupinové cvičenie či bootcamp.

Fitness, skupinové cvičenia a bootcamp sú dostupné bez doplatku.

Pri vstupe do wellness je nutné pre návštevníka s Multisport kartou doplatiť jednorazový poplatok 5 eur. Doba pobytu vo wellness je v tomto prípade obmedzená na 180 minút.

Uteráky, plachty či osušky sú v cene iba pri využití wellness, pri iných vstupoch sú dostupné za doplatok.

Odporúčame nosiť si vlastný zámok na skrinku. V prípade, že ho nemáte, je možnosť zakúpenia zámku na recepcii.

KARTA MULTISPORT

Fitness, Challenge, Body Art, Pilates, Flyfit, K1, Box, PortDeBras, Flow Yoga, BZS Tréning, Tabata,  Mobillita a strečing, Bootcamp&Co,

Wellness s doplatkom 5€

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend