X

Kúpalisko Matadorka

Letné kúpalisko Matadorka v Petržalke je jediným bratislavským kúpaliskom s vonkajším 50-metrovým plaveckým bazénom s hĺbkou vody 2,4 až 2,7 metra. Aby sa návštevníci u nás cítili z roka na rok príjemnejšie a pohodlnejšie, každý rok investujeme do modernizácie a rekonštrukcie nielen bazénov a ich okolia, ale aj do rozširovania a zvyšovania kvality ponúkaných služieb. V sezóne 2018 ako prví v Bratislave ponúkneme našim najmenším návštevníkom samostatne vyhrievaný detský bazénik s teplotou od 28°C, postavíme pre ne veľký stan s hračkami a pre mamičky vytvoríme priestor na kojenie a prebaľovanie v súkromí – a to všetko, samozrejme, zadarmo. Naším cieľom je, aby sa naši návštevníci každého veku k nám radi vracali. Srdečne vítaní však nie sú len rodičia s deťmi, ale aj všetci športu chtiví.

Využite svoju MultiSport kartu na Kúpalisku Matadorka naplno

So svojou MultiSport kartou si môžete u nás zaplávať ešte pred otváracími hodinami kúpaliska, a to od 7.00 do 8.30 vďaka RANNÉMU PLÁVANIU. Aktuálny rozvrh nájdete na našej webovej stránke, alebo na našom facebookovom profile @kupaliskomatadorkaofficial.

Okrem toho, kartu môžete využiť aj na CELODENNÝ VSTUP na kúpalisko. Sezóna sa u nás začína v júni a končí v septembri. Všetko však závisí od priazne počasia. Preto ak plánujete vyraziť na kúpalisko, vždy aktuálne informácie o prevádzke kúpaliska nájdete na webovej stránke www.kupaliskomatadorka.sk, na Facebooku alebo na kontaktnom telefónnom čísle.

Ponuku ranného plávania a celodenného vstupu nie je možné v ten istý deň vzájomne kombinovať.

OTVÁRACIE HODINY* v hlavnej letnej sezóne:

PO – NE: 10.00 – 19.00 hod

*Neplatí v sanitárne dni a v prípade nepriaznivého počasia. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte našu facebookovú fanpage.

Užite si v našom areáli ešte viac športu! Máte to v cene

Našim návštevníkom ponúkame v areáli možnosť poriadne si zašportovať. Keď si budete chcieť oddýchnuť od plávania, môžete vyskúšať plážový volejbal, stolný tenis, bedminton či futbal s mini bránkami. Loptu ani rakety si so sebou brať nemusíte, ochotne a zadarmo vám ich požičia niektorí z našich plavčíkov.

 

Čo máte u nás ešte zadarmo?

Sú to síce drobnosti, no určite vás poteší, že sme mysleli aj na tie najpraktickejšie veci, ktoré našim návštevníkom ponúkame, samozrejme, zadarmo. Parkovanie, Wifi, uzamykateľné skrinky na cennosti, pohodlné ležadlá, využitie športovísk v areáli a prenájom športového náradia, rôzne sprievodné akcie a eventy.

Permanentky pre vašich blízkych

Chcete zobrať na kúpalisko za zvýhodnenú cenu aj svojho príbuzného či dieťa, ale nemá MultiSport kartu? Využite naše celosezónne permanentky. Viac informácií nájdete u nás na webovej stránke v sekcii CENNÍK.

Služby

V areáli sa nachádza veľký Bufet na tribúne so širokou ponukou občerstvenia (od plážových klasík ako je langoš, vyprážaný syr, nanuky, čerstvé gofry), až po zdravšie a ľahšie jedlá (chutné šaláty, čerstvo grilované kuracie mäso) a menu pre deti. V našom Bare na trávniku nájdete okrem príjemného sedenia aj ponuku miešaných alko a nealko nápojov či limonád.

Dúfame, že sa už čoskoro uvidíme u nás pri bazéne.

KARTA MULTISPORT

Letné kúpalisko

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend