X

Pump fitness center

Hľadáte vo fitku nielen špičkové strojové vybavenie a najlepších trénerov, ale aj štýlové prostredie? Chcete chodiť do fitka, ktoré svojím dizajnom nezaostáva za svetovými fitnescentrami? Najmodernejšie vybavenie, skvelý tím trénerov a cvičiteľov a široká škála cvičení je u nás samozrejmosťou. K tomu vám navyše ponúkame štýlový interiér v modernom industriálnom dizajne. A tiež jednu unikátnosť, ktorú nenájdete v žiadnom inom bratislavskom fitku – blízky les, ktorý sa nachádza hneď za našou budovou. Pohľad z okna Vám pomôže očistiť telo aj myseľ. Budete sa cítiť, akoby ste cvičili a behali priamo v ňom. Príďte sa o tom sami presvedčiť!

A kde nás nájdete? PUMP má vynikajúcu polohu dostupnú zo všetkých strán Bratislavy – nachádza sa na petržalskej strane mesta hneď za mostom Apollo, v tesnej blízkosti Ekonomickej univerzity. S parkovaním nebudete mať najmenší problém – zaparkujete priamo u nás v areáli fitka, samozrejme, bezplatne.

Pokiaľ si teda v živote (a pri cvičení) potrpíte na štýl alebo ste už otrávení z fitnescentier v preľudnených nákupných centrách, PUMP je pre Vás tým pravým riešením. Krásny dizajn, jednoduchá dostupnosť, komfortné parkovanie a dokonalé prostredie lužných lesov – toto Vám v Bratislave poskytne jedine PUMP!

KARTA MULTISPORT

Fitness - posilňovňa, skupinové cvičenia

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend