X

Skyfit

Športovo-relaxačné centrum Skyfit sa nachádza v areáli NsP sv. Lukáša v Galante. Náš príjemný personál recepcie Vás rád privíta a zoznámi s celým areálom centra Skyfit, ktorý Vás už na prvý pohľad očarí vzdušnosťou a moderným dizajnom.
Fitnes časť je rozdelená na kardio zónu, ktorá sa nachádza na vyvýšenom poschodí, z ktorého je panoramatický výhľad na spodnú – hlavnú fitnes zónu. Kardio zóna obsahuje bežiace pásy, stepery, bicykle, eliptické trenažéry, veslársky trenažér a ďalšie kardio a fitnes pomôcky. Hlavná zóna, obsahuje kompletné strojové vybavenie zn. Technogym na precvičenie všetkých partií tela.
Na prízemí nájdete malú a veľkú zrkadlovú sálu, kde prebiehajú skupinové cvičenia ako napríklad joga, pilates, zumba, pole dance, trampolínky a individuálne cvičenia s trénermi. Po cvičení, si môžete oddýchnuť v saune, dopriať si zaslúženú masáž alebo vychutnať kávu na našej terase.

KARTA MULTISPORT

Fitness, Piloxing, Body Shape, Zumba, Body work, Trampolínky, Joga, Sauna Fínska(Na spustenie sauny je potrebný minimálne vstup troch osôb. Nie je potrebné aby boli všetci držitelia karty MultiSport. Sauna sa v športovisku zapína až vtedy, keď majú na danú hodinu nahlásených minimálne troch ľudí).

Kontakt

Hodská 373
Galanta, Hodská 373

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend