X

ŠRC Stará Ľubovňa

ŠRC fitness je vybavené profesionálnymi posilňovacími, ale aj kardio strojmi, veľkým množstvom činiek a ďalším potrebným náradím. Ako jediné fitness centrum v Starej Ľubovni a okolí sa môžeme pýšiť vstavanou funkčnou (tzv. workout) vežou, ktorá slúži na zdravé cvičenie vlastnou váhou.

Športové a relaxačné centrum disponuje dvomi squashovými kurtami, ktoré sú ideálne pre skúsených, ale aj menej skúsených hráčov. Naše squashové kurty je možné využiť taktiež na volejbal, bedminton, či floorball. Squashové kurty v ŠRC je možné využiť taktiež na iné športy. Wallyball, bedminton, floorball a ping pong. Príslušenstvo ku všetkým vyššie spomenutím športom Vám za poplatok radi požičiame.

Vytvorili sme pre Vás príjemné rodinné prostredie, kde si môžete pri vynikajúcej kávičke, drinku, či inom nápoji oddýchnuť a vaše ratolesti poriadne vyšantiť. Detské interiérové ihrisko v ŠRC spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné normy. Realizovala ho certifikovaná slovenská firma.

V Športovom a relaxačnom centre sme vytvorili ideálne podmienky pre skúsených, ale aj menej skúsených hráčov. Pre najmenších máme k dispozícií jednu dráhu s pomocnými mantinelmi (tzv. bumper), vďaka ktorým vždy zhodia bowlingové kolky. Veľké priestory bowlingu taktiež poskytujú ideálne miesto pre firemné večierky, prípadne narodeninové oslavy.

KARTA MULTISPORT

Detské ihrisko, Bowling, Posilňovňa, Kruhový Tréning

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend