X

Tréningová Akadémia Miletička

Prežije ten, kto uspeje. A uspeje ten kto reaguje, a v každej novej situácii sa snaží robiť svoju prácu lepšie.

Chceme spoznať Vaše starosti, rozumieť im a snažíme sa Vám pomôcť sa ich zbaviť. Každý člen je pre nás jedinečná individualita, ktorá si zaslúži najvyššiu pozornosť. Ste pre nás ľudia, ktorí denne prežívajú radosti, starosti, stres. Práve stresu by ste sa u nás mali zbaviť a očistení a plní novej energie sa vrátiť do Vášho každodenného kolotoča. Tím našej „Tréningovej Akadémie“ Vám chce pripraviť Váš osobný program starostlivosti tak, aby zohľadňoval Vašu individualitu a jedinečnosť a rešpektoval Vaše požiadavky i potreby.

 

Ponúkané služby

Fitness open gym - Užijete si perfektný tréning pri cvičení na profesionálnych strojoch od značky Nautilus, funkčná zóna je vybavená profesionálnymi konštrukciami a činkami značky Power Gears. Cvičenci majú k dispozícii kardio zónu, silovú zónu a funkčnú zónu a gymnastickú/strečovú zónu - každá so starostlivo vybraným vybavením, takže si každý dokáže nastaviť tréning, aký potrebuje.

 

Podmienky využitia služieb TAM, platné od 15.4.2019

Pri prvej návšteve vo TAM je potrebná registrácia- odovzdáte Vaše osobné údaje, podpíšete všeobecné podmienky členstva a zaplatíte registračný poplatok vo výške 10 eur, na základe ktorého dostanete TAM chip. Práve toto elektronické zariadenie slúži na vstup a pohyb v priestoroch TAM a ostane Vám k dispozícii aj pre budúce návštevy TAM.

KARTA MULTISPORT

Fitness - open gym

Zaradené v kategóriách

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend