X

Walty Gym

Niečo o Walty Gyme

Novootvorené pohybové centrum so zameraním na skupinové cvičenia pod vedením vyškolených, profesionálnych športových odborníkov.

Vedenie pohybového centra tvorí pár športu oddanej trénerky a trénera z Fakulty telesnej výchovy a športu v Bratislave, ktorí sa na vysokej škole zoznámili a dnes tvoria pár. Veríme preto, že Walty Gym Vás zaujme nielen svojou priateľskou, pozitívnou atmosférou, ale tiež odbornými trénerskymi skúsenosťami, vyplývajúcimi z dlhodobej športovej praxe a športového prostredia ako výkonnostného tak aj rekreačného športu.

Do tímu trénerov bolo starostlivo vybraných viacero ďalších erudovaných športových odborníkov- nadšencov, ktorí sú dlhodobo zacielení ako na rekreačných tak i výkonnostných športovcov a starostlivosť o zdravie prostredníctvom športu.

Walty Gym ponúka pestrý výber skupinových cvičení ako: HIIT, Tabata, POWER training, Jumping®, Yoga, Kruhový tréning, DeepWORK®.

V prípade záujmu o individuálny tréningový program sú tréneri Walty Gymu vždy k dispozícii a radi si s Vami dohodnú termín Vášho tréningu.

Ak ste účastníkom alebo aktívnym členom športového klubu- takisto je možnosť dohodnúť sa na kondičnej príprave pod vedením vyštudovaného trénera alebo zvoliť doplnkovú športovú aktivitu pre Vašich zverencov.

Rozvrh skupinových cvičení nájdete na webovej stránke: www.waltygym.sk. Pred každým tréningom je potrebné spraviť si rezerváciu na cvičenie prostredníctvom online rezervačného systému umiestneného pod rozvrhom .Viac info o pravidlách rezervačného systéme nájdete v jeho pokynoch.

Tešíme sa na Vás!

tím trénerov Walty Gymu :)

KARTA MULTISPORT

Skupinové cvičenia podľa rozvrhu

PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

PONUKA NA MIERU

PRE ZAMESTNANCOV

Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

ODPORUČTE NÁS
  • PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

    Majte spokojnejších, zdravších a výkonnejších zamestnancov.

    Recommend
  • PRE ZAMESTNANCOV

    Získajte vstup do 1 400+ zariadení na Slovensku aj v Česku.

    Recommend