X

MULTISPORT DNI ZDRAVIA A ŠPORTU

PRIPRAVUJEME DNI ZDRAVIA A ŠPORTU, KTORÉ ROZHÝBU A POBAVIA

Vzdelávame. Spájame kolektív. Staráme sa o zdravie vašich zamestnancov. To sú dôvody, prečo organizujeme Dni zdravia a športu a prečo ich považujeme za neoddeliteľnú súčasť programu MultiSport.

Vždy sa s vami radi osobne stretneme a preberieme vaše priania a predstavy. Na základe našich skúseností odporučíme to najvhodnejšie pre vašich zamestnancov.

Celý Deň zdravia a športu pre vás kompletne zabezpečíme, a to vrátane športového vybavenia a MultiSport lektorov a trénerov. Je jedno, či sa rozhodnete pre hodinovú lekciu, alebo viacdennú akciu, vždy prebehne pod záštitou MultiSportu a povedú ho profesionálni odborníci a lektori.

Vyskúšajte si s nami aktivity: Škola chrbta a konzultácie s fyzioterapeutom, Kompenzačné cvičenie, Joga, Pilates, Kruhový tréning a Cvičenie s vlastnou váhou pod vedením certifikovaných odborníkov a lektorov MultiSport. Uskutočníme pre vás prednášky na rôzne témy, zmeriame vám skladbu tela alebo si oddýchnete na masáži. Všetko pre Vás zaistíme. Pozrite sa, ako môže Deň zdravia vyzerať.

Môžeme sa stať súčasťou vášho športového dňa. Oživíme váš deň vybranými aktivitami z oblasti zdravia a športu, z našej aktuálnej ponuky MultiSport Dni zdravia. Užijete si športový deň s kolegami a naštartujete tak športovú atmosféru u vás vo firme.

Testimonials

Testimonials

CHCETE DEŇ ZDRAVIA OD SPOLOČNOSTI MULTISPORT?