X

Client Relations Specialist

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.3.2021 / 1.4.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Si skúsený obchodník v B2B oblasti, máš veľa energie, výdrž a drive?
Ponor sa s nami do prostredia športových benefitov a staraj sa o klientov programu MultiSport.

Čo robí náš Client Relations Specialist?
• Komunikuje s našimi klientmi s cieľom navýšiť obchodný obrat a získať spätnú väzbu na kvalitu programu MultiSport.
• Rieši požiadavky klientov.
• Buduje dlhodobé vzťahy s našimi klientami, pravidelne ich kontaktuje a stretáva sa s nimi.
• Pripravuje a realizuje ponuky, cenové kalkulácie, prezentácie a ďalšie informačné/propagačné aktivity podporujúce predaj.
• Aktívne spolupracuje s ostatnými oddeleniami v spoločnosti.
• Cestuje v rámci prideleného regiónu - Bratislava.
• Zúčastňuje sa networkingových akcií, konferencií a iných eventov (Dni Zdravia).
• Pravidelne reportuje svojmu nadriadenému a venuje sa administratíve(zápisy zo schôdzok, úpravy zmlúv).
• Spolupracuje na nových projektoch spoločnosti.

Čo sme Ti ponúkame:
• Kartu MultiSport pre teba a tvojich blízkych.
• Mobilný telefón a notebook.
• Sick days
• Home office.
• Možnosť spolupracovať na kľúčových projektoch.
• Priestor pre realizáciu vlastných nápadov.
• Športové teambuildingy.
• Otvorenú komunikáciu a veľa srandy.
• Fajn kolegov, ktorí sa vzájomne podporujú.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31. 3. 2021

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
ekonomické, obchod

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
2
Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Aktívna znalosť obchodu v prostredí B2B.
Skvelé komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti.
• Samostatnosť a proaktívny prístup – u nás ti nikto nestojí za chrbtom.
• Orientácia na výsledok a kvalitu.
• Záujem o šport a aktívny život.
• Chuť sa stále zlepšovať a posúvať. VP sk.B (aktívny vodič).

Svoje životopisy zasielajte na
kariera@multi-sport.sk