Preskočiť obsah

Tímlíder/ka oddelenia starostlivosť o klientov | Bratislava

Lokalita Bratislava

2000 EUR, Plný pracovný úväzok, Nástup dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

To sa len tak nevidí, MultiSport sa rozrastá a má voľnú pracovnú pozíciu Teamleader/ka oddelenia Customer Care!

Pre koho je pozícia šitá na mieru?

Hľadáme samostatného, zapáleného lídra/erku, ktorý/á chce pomáhať našim kolegom poskytovať ten najlepší klientsky servis a dosahovať svoje obchodné ciele.

Náš/a nový/á kolega/yňa bude mať pod palcom 2 oddelenia:

Podpora klientom/Customer Care: 1 koordinátorka tímu + 5 špecialistov

Starostlivosť o existujúcich klientov (malé a stredné spoločnosti-obchodné oddelenie): 4 špecialisti

Čítaj ďalej ak:

Čo bude Tvojou úlohou?

Zamestnanecké výhody, benefity

Na čo sa môžeš u nás tešiť?

Informácie o výberovom konaní

V prípade ak vás pozícia zaujala, pošlite nám prehľad vašich pracovných skúsenosti a nezabudnite nám napísať, prečo ste si vybrali práve MultiSport pre oslovenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Expert (C2) alebo Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office – Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Čo by mal náš nový kolega mať/vedieť?

Mzdové podmienky (brutto)

fixná mzda 2 000 eur/mes + 4 800 eur ročný bonus

Tak čo? Chceš sa stať

MultiSporťákom?

Potom neváhaj a pošli svoj životopis a zopár slov o sebe

a my sa ti v nabližších dňoch ozveme späť.