MultiSport – dávame príležitosť aktívnym ľuďom. Pridajte sa k nám!

MILUJETE POHYB A RELAXÁCIU? POTOM MILUJETE MULTISPORT!

V MultiSporte sa o našich ľudí staráme rovnako, ako o zamestnancov našich klientov. Sme uvoľnená firma, kde si každý nájde svoje pole pôsobnosti. Tešiť sa môžete aj na vlastnú kartu MultiSport.

POZRITE SA, KOHO PRÁVE HĽADÁME

PREČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ?

ZAMESTNANCI SA U NÁS CÍTIA LEPŠIE

Určite ste to už na našom webe čítali niekoľkokrát, ale toto je pre nás dôležité. Aj u našich zamestnancov sa zameriavame na work-life balance.

BUDETE STRETÁVAŤ ĽUDÍ, KTORÝCH PRÁCA BAVÍ

U nás nenájdete otrávené tváre, pohľady do zeme alebo výhovorky. K povinnostiam pristupujeme zodpovedne, ale s nadhľadom, a nechýba nám zmysel pre humor.

VÁŠ ŠÉF VÁM NEBUDE STÁŤ ZA CHRBTOM

Veríme si. Zverenú prácu zvládame bez permanentného dozoru. Samostatnosť je pre nás dôležitá, ale ak budete chcieť čokoľvek vysvetliť – váš kolega je tu vždy pre vás.

SPOLOČNE NÁS ČAKAJÚ VEĽKÉ VECI

Aj keď sme stále startup, už sme najobľúbenejším zamestnaneckým benefitom na Slovensku. Neustále rastieme a schopní ľudia porastú spolu s nami.

KOLEGOVIA, KTORÍ SA U NÁS NAŠLI

CHCETE SVOJ VLASTNÝ PRÍBEH? POZRITE SI VOĽNÉ MIESTA

Testimonials

CHCETE SVOJ VLASTNÝ PRÍBEH? POZRITE SI VOĽNÉ MIESTA

Hľadáme do tímu MultiSportákov na tieto pozície:

TEŠÍM SA NA VÁS

Juraj Kosáč
Country Manager
Či už ste u nás našli svoju vysnívanú pozíciu, alebo si len myslíte, že by sme si pracovne rozumeli, dajte mi vedieť. Zavolajte mi alebo napíšte a možno sa už čoskoro stanete našou novou kolegyňou alebo kolegom.
Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava Nájdete nás na mape