X

Prinášame do firiem pohyb
a zdravý životný štýl.
Pridaj sa k nám.

Vitaj, budúca MultiSporťáčka, budúci MultiSporťák. Možno sa práve začína tvoje ďalšie dobrodružstvo. Ak miluješ pohyb a šport, ak ťa baví práca s ľuďmi a work-life balance je u teba na prvom mieste, tak potom si u nás správne.

Pridaj sa k nám

Čo ti ponúkame?

Karta MultiSport bez obmedzení

Nadšenie a lásku k pohybu prenášame do všetkého, čo robíme. Každý MultiSporťák dostane kartu MultiSport úplne zadarmo a navyše môže požiadať o 3 sprievodné karty pre dospelých a 3 karty pre deti.

Endorfíny po práci

Pri športe sa endorfíny uvoľnia vždy a prinesú so sebou spokojnosť, radosť a dobrú náladu. U nás preto platí, že ak si chceš ísť zašportovať, môžeš odísť skôr z práce až 2x každý týždeň.

Priestor na učenie a vzdelávanie

Podporujeme MultiSporťákov, ktorí sa chcú vzdelávať. U nás budeš mať dostatok príležitostí vybrať si školenie, alebo vzdelávací či jazykový kurz podľa tvojich predstáv.

Deň voľna navyše za každý rok v MultiSport

Za každý odpracovaný rok v MultiSport dostaneš ako odmenu deň voľna na relax navyše k tvojej dovolenke.

Ako si máš predstaviť tím MultiSport?

Sme tím športových nadšencov, pre ktorých je zdravý životný štýl neoddeliteľnou súčasťou každodenného života. Svoju lásku k pohybu sa snažíme pretaviť do všetkého, čo robíme.
Uvedomujeme si, že každý jeden z nás má množstvo snov. Túžime byť zdraví, chceme sa cítiť dobre, dobre vyzerať a nájsť vnútornú spokojnosť so sebou samým a s naším telom. U nás v MultiSport tieto sny meníme na realitu.
Rovnováha medzi prácou a osobným životom je pre nás v MultiSport nesmierne dôležitá. Preto prinášame kartu MultiSport, aby už zdravý životný štýl nebol len nenaplneným snom, ale aby bol ľahko dostupný pre každého, a aby mal každý človek možnosť objaviť tú svoju lásku k pohybu.
A začíname priamo u nás, v MultiSport.

Hľadáme do tímu MultiSportákov na tieto pozície:

TEŠÍME SA NA VÁS

Juraj Kosáč
Country Manager
Či už ste u nás našli svoju vysnívanú pozíciu, alebo si len myslíte, že by sme si pracovne rozumeli, dajte nám vedieť. Zavolajte nám alebo napíšte a možno už čoskoro sa stanete našou novou kolegyňou alebo kolegom.
Prievozská 14, 821 09 Bratislava Nájdete nás na mape