fbpx
X

MILUJETE POHYB A RELAXÁCIU? POTOM MILUJETE MULTISPORT!

V spoločnosti MultiSport sa o našich ľudí staráme rovnako, ako o zamestnancov našich klientov. V našej firme si každý nájde svoje pole pôsobnosti. Tešiť sa môžete aj na vlastnú kartu MultiSport.

POZRITE SA, KOHO PRÁVE HĽADÁME

PREČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ?

ikona

ZAMESTNANCI SA U NÁS CÍTIA LEPŠIE

Určite ste to už na našom webe čítali niekoľkokrát, ale toto je pre nás dôležité. Aj u našich zamestnancov sa zameriavame na work-life balance.

BUDETE STRETÁVAŤ ĽUDÍ, KTORÝCH PRÁCA BAVÍ

U nás nenájdete otrávené tváre, pohľady do zeme alebo výhovorky. K povinnostiam pristupujeme zodpovedne, ale s nadhľadom, a nechýba nám zmysel pre humor.

VÁŠ ŠÉF VÁM NEBUDE STÁŤ ZA CHRBTOM

Veríme si. Zverenú prácu zvládame bez permanentného dozoru. Samostatnosť je pre nás dôležitá, ale ak budete chcieť čokoľvek vysvetliť – váš kolega je tu vždy pre vás.

ikona

SPOLOČNE NÁS ČAKAJÚ VEĽKÉ VECI

Aj keď sme stále startup, už sme najobľúbenejším zamestnaneckým benefitom na Slovensku. Neustále rastieme a schopní ľudia porastú spolu s nami.

Hľadáme do tímu MultiSportákov na tieto pozície:

TEŠÍME SA NA VÁS

Juraj Kosáč
Country Manager
Či už ste u nás našli svoju vysnívanú pozíciu, alebo si len myslíte, že by sme si pracovne rozumeli, dajte nám vedieť. Zavolajte nám alebo napíšte a možno už čoskoro sa stanete našou novou kolegyňou alebo kolegom.
Prievozská 14, 821 09 Bratislava Nájdete nás na mape