X

O NÁS- KTO SME?

KTO SME?

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia vstúpila na slovenský trh v roku 2015 s jednoduchým poslaním: Ponúknuť zamestnancom možnosť kompenzovať ich pracovné vyťaženie. Práve tak im pomôžeme nastoliť vyvážený osobný aj pracovný život, podporíme ich vitalitu a zdravie. Sme presvedčení, že spokojnejší a zdravší zamestnanci sú produktívnejší zamestnanci. Zo startupu sme sa vypracovali na stabilnú spoločnosť, ktorá neustále rastie.

Korporátnym klientom v súčasnosti ponúkame program MultiSport. Ide o koncepciu dlhodobej motivácie zamestnancov k pravidelnému pohybu, ktorý na slovenskom trhu nemá obdobu. Spočiatku sme ponúkali len jeden nosný produkt – kartu MultiSport. Od roku 2017 sme oficiálne spustili druhý produkt s názvom MultiSport Dni zdravia a športu.

Benefit Systems Slovakia s.r.o (v skratke spoločnosť MultiSport), je dcérskou spoločnosťou Benefit Systems SA. Táto materská spoločnosť bola založená v roku 2001 a zaujala vedúce postavenie na poľskom trhu zamestnaneckých benefitov v oblasti športu a relaxácie. Od roku 2010 nájdete spoločnosť MultiSport aj v Čechách, od roku 2015 v Bulharsku a od roku 2018 v Grécku a Chorvátsku.