Preskočiť obsah

Späť na kategórie

MultiSport

Odštartujte Vaše najväčšie letné dobrodružstvo s kartou MultiSport!

Odštartujte Vaše najväčšie letné dobrodružstvo s kartou MultiSport!

S prichádzajúcimi letnými dňami je čas vrhnúť sa do sezóny plnej dobrodružstva, zážitkov a nekonečnej zábavy. Či už ste typ, čo preferuje návštevu obľúbených športovísk a relaxačných zariadení, alebo chcete spoznávať nové miesta, karta MultiSport Vám ponúka všetko, čo potrebujete, aby ste si toto leto užili naplno. Na svoje si prídu nie len priaznivci rôznych športov, ale aj rodiny s deťmi či výletníci.

2024_05_Letna_kampan_Mapa_aktivit-7-1

Neobmedzené možnosti
S kartou MultiSport môžete preskúmať množstvo športových a voľnočasových aktivít na viac ako 2 700 miestach na Slovensku a v Českej republike. Či už máte radi adrenalínové športy alebo uprednostňujete relax, určite si nájdete miesto, vďaka ktorému sa budete cítiť lepšie.

Rodinné výlety
Vyrazte s rodinou alebo priateľmi a využite svoj voľný čas naplno. Karta MultiSport vám umožní získať prístup k rôznym atraktívnym miestam a aktivitám, ktoré potešia všetkých bez ohľadu na vek.

Zdravie a kondícia
Letné mesiace sú ideálne na to, aby ste sa dostali do formy a cítili sa skvele. Vďaka karte MultiSport môžete navštíviť fitness centrá, kúpaliská, športoviská a mnoho ďalších miest, ktoré vám pomôžu udržať sa v kondícii.

Letné aktivity s kartou MultiSport

Medzi najobľúbenejšie aktivity patria:

Objavte nové miesta, vyskúšajte nové aktivity a užite si každú chvíľu na maximum!

Využite všetky výhody, ktoré vám karta MultiSport ponúka, a premeňte svoje leto na nezabudnuteľné dobrodružstvo plné zábavy. Pripravte sa na sezónu plnú nových zážitkov a vytvorte si spomienky, na ktoré budete ešte dlho s radosťou spomínať.

wave

Ďalšie tipy na čítanie

Využite výhody karty MultiSport

Využite výhody karty MultiSport

Benefity karty MultiSport na jednom mieste
Karta MultiSport je jedným z najobľúbenejších zamestnaneckých benefitov. Pre svojich držiteľov je vstupnou bránou do sveta športu,…

Karta MultiSport pre každého

SKÚSENOSTI UŽÍVATEĽOV KARTY MULTISPORT
Karta MultiSport je zamestnanecký benefit, ktorý umožňuje každý deň jeden voľný vstup na vybranú aktivitu v partnerskej prevádzke. Spolu je to viac ako 860…

Zima 2022/23

Buďte aktívni aj v zime
Karta MultiSport je zážitok, ktorý ťa prenesie do sveta zábavy, športu, pohybu, ale aj relaxácie a voľného času. Jednoducho, karta na všetko a pre všetkých. Nemusíš byť…