Preskočiť obsah

Späť na kategórie

MultiSport

Využite výhody karty MultiSport

Využite výhody karty MultiSport

Benefity karty MultiSport na jednom mieste

Karta MultiSport je jedným z najobľúbenejších zamestnaneckých benefitov. Pre svojich držiteľov je vstupnou bránou do sveta športu, relaxu a ponúka rovnováhu medzi prácou a voľným časom.

S jednou kartou a preukazom totožnosti máte prístup do viac ako 800 športových a relaxačných zariadení na Slovensku a viac ako 1800 zariadení u našich západných susedov v Českej republike. Dokopy viete postupne vyskúšať viac ako 260 druhov rôznych aktivít od fitnescentier, plavární, saunových svetov, až po netradičné a nové športy a aktivity ako napríklad raketový šport padel. MultiSport navyše ponúka aj množstvo sezónnych aktivít počas leta a zimy. V lete sú to športy ako wakeboarding, požičovne paddleboardov, kajakov, v zime zas lyžovanie, bežky či obľúbený snowtubing. Takmer nekonečný zoznam aktivít dostupných s jednou kartou garantuje, že sa ani jeden deň v roku nebudete nudiť.

Ako to funguje?

MultiSport funguje systémom jedného voľného vstupu na vami vybranú aktivitu počas dňa. Aktivitu nemusíte nijako hlásiť dopredu ani komplikovane rezervovať. Pre väčšinu športovísk stačí navštíviť recepciu, preukázať sa svojou kartou MultiSport, potvrdiť svoju totožnosť a môžete športovať. Už sa nemusíte viazať k jednému fitnescentru formou permanentky a nosiť v peňaženke množstvo zbytočných členských kariet. Jedna karta vám v tomto prípade otvorí dvere do všetkých partnerských prevádzok.

Work-life balance

Jedným z hlavných úloh karty je starať sa o vyvážený work-life balance. Work-life balance je termín, ktorý popisuje rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Ide o to, aby si človek našiel optimálny pomer medzi časom stráveným v práci a mimo nej. Cieľom je dosiahnuť harmonický vzťah medzi pracovnými a osobnými záujmami, ktoré môžu zahŕňať rôzne aktivity, ako sú koníčky, šport, zábava a relax. Dobrý work-life balance môže viesť k lepšej fyzickej a duševnej pohode a kvalite života. Príliš veľa práce môže mať negatívny vplyv na zdravie a osobný život, zatiaľ čo nedostatočná pozornosť venovaná práci môže mať vplyv na kariéru a finančné zabezpečenie. Výhodou work-life balance je zvýšená produktivita, motivácia a spokojnosť v práci. Work-life balance sa často stáva dôležitým faktorom pri výbere zamestnania a zamestnávateľov. Karta MultiSport je silným pomocníkom udržujúcim túto rovnováhu.

Športuje celá rodina

MultiSport ponúka možnosti športovať celej rodine. Ku svojej karte môže každý zamestnanec získať jednu kartu pre dospelú blízku osobu a až tri karty pre deti do 15 rokov. Je však na zamestnávateľovi, či získanie kariet pre tieto osoby podporuje, preto je dobré informovať sa najskôr u svojho zamestnávateľa. Druhú kartu tak môžete dať svojej manželke alebo manželovi, prípadne inému rodinnému príslušníkovi. Zo športu sa môže stať rodinná aktivita a možnosť stráviť spoločne viac času. To isté platí aj pre detskú kartu. Vďaka nej dokážete u svojich detí vybudovať zdravý vzťah k športu a zažijete spolu veľa zábavy pri skúšaní nových vecí.

V hlavnom meste do fitka na bicykli

Okrem vstupu do športovísk môžete tiež využiť služby zdieľaných bicyklov Rekola v hlavnom meste. Tie sú pre držiteľov karty k dispozícii až dvakrát denne a okrem toho môžete kartu použiť aj na vstup do športoviska. Zdieľané ružové bicykle tak môžete využiť počas transportov medzi domovom a športovou prevádzkou alebo na cestu do práce.

Virtuálna karta MultiSport

Vďaka Virtuálnej karte MultiSport už nepotrebujete mať plastovú kartu so sebou a preukazovať sa občianskym preukazom. Digitálnu verziu karty MultiSport si stiahnete do aplikácie My MultiSport a môžete ju využívať ihneď po jej aktivácii, ktorá vám zaberie zopár minút. Virtuálnu kartu môže využívať každý držiteľ zamestnaneckej alebo sprievodnej karty.

AUTOR: Michal Haviar

wave

Ďalšie tipy na čítanie

Zima 2022/23

Zima 2022/23

Buďte aktívni aj v zime
Karta MultiSport je zážitok, ktorý ťa prenesie do sveta zábavy, športu, pohybu, ale aj relaxácie a voľného času. Jednoducho, karta na všetko a pre všetkých…

Virtuálna karta MultiSport

NÁVOD, AKO NA TO:
1 . Stiahni si na mobile appku My MultiSport v App Store alebo Google Store / Play Store (klikni / naskenuj a sťahuj). 

 

 

 

 

2. Otvor aplikáciu a…