Preskočiť obsah

Späť na kategórie

MultiSport

Jedinečnú databázu online tréningov nájdete na My MultiSport

Jedinečnú databázu online tréningov nájdete na My MultiSport

18. január 2021

MultiSport ide v ústrety svojim užívateľom aj v čase obmedzení a neistej situácie ohľadom otvorenia vnútorných športovísk. S My MultiSport získate celkom zadarmo prístup k desiatkam online tréningov od skúsených lektorov a trénerov. Od vysnívaného športového cieľa vás tak delí iba pár kliknutí a ochota začať.

Na My MultiSport nájdete viac ako 200 videí s návodom, ako odcvičiť plnohodnotný tréning pod vedením skúsených profesionálov. Vybrať si môžete zo šiestich kategórii – Fyzio & Rehab, Joga, Kardio, Sila, Tabata a Tanec. Vďaka praktickým filtrom si navyše jednoducho určíte úroveň cvičenia, trénera alebo nájdete konkrétny tréning podľa názvu. 

Stačí si vybrať

Chcete sa zapotiť pri vysokofrekvenčnom cvičení do hudby? Zamerať sa na stabilizátory brušného svalstva? Alebo vyskúšať dynamickú power jogu a posilniť telo i myseľ, prekrviť tkanivá a vnútorné orgány, zlepšiť koncentráciu, redukovať stres, napätie a v neposlednom rade aj vyformovať postavu? Stačí si vybrať, ktorý tréning je pre nás najlepší a nebáť sa zaexperimentovať.

“Doposiaľ sme do programu zapojili viac ako 20 partnerov z našej partnerskej siete. S lektormi spolupracujeme osobne alebo nám zasielajú svoje videá, ktoré následne uverejňujeme na webe My MultiSport. Každý týždeň pripravujeme rozvrh cvičení od pondelka do piatka. Ak človek zmeškal cvičenie, nemusí sa báť, pretože všetky videá nájde vo svojom archíve.” dodáva Lenka Beláková zastrešujúca marketing pre spoločnosť Benefit Systems Slovakia.

Podpora športových profesionálov

MultiSport sa aj touto formou snaží pomôcť ľuďom, ktorých profesiou je šport. Nie len jednotlivé prevádzky, ale tréneri a športoví profesionáli dennodenne bojujú o svoje živobytie. Možno práve vďaka onlinovým tréningom nájdete svojho nového trénera a jeho lekcie navštívite aj osobne. 

“Online platforma My MultiSport vznikla ako reakcia na obmedzenia, ktoré nám priniesla pandémia. Nakoľko nebolo odrazu možné navštevovať žiadne športové a relaxačné zariadenia, chceli sme, aby ľudia mali možnosť hýbať sa aj zo svojich domovov,” opisuje dôvody vzniku Lenka Beláková. 

Ako získať prístup?

Registrácia je veľmi jednoduchá. Podmienkou je byť držiteľom našej karty. “Do online platformy My MultiSport získava prístup každý zamestnanec, ktorý je zapojený do programu MultiSport. Rovnako tak aj osoby využívajúce sprievodné karty naviazané na zamestnanca.”

Následne prostredníctvom čiarového kódu na vašej karte a pracovného e-mailu sa užívateľ jednorazovo zaregistruje a vytvorí si heslo.

Snaha neustále sa zlepšovať

My MultiSport nie je len užitočným nástrojom v čase pandémie. Víziou projektu je tento produkt naďalej inovovať a zlepšovať. Aj keď domáci tréning nedokáže plne nahradiť návštevu osobného trénera či posilňovne, je vítanou alternatívou.

Do budúcna sa okrem nového obsahu, ktorý sa neustále skvalitňuje, môžete tešiť aj na vernostný program, na ktorom sa intenzívne pracuje. Užívatelia získajú ešte väčší balík výhod a zaujímavých tréningov. 

“Našim poslaním je kompenzovať ľuďom pracovné vyťaženie a pomôcť tak k vytvoreniu rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Hlavný cieľ celého programu MultiSport je rozhýbať zamestnancov celého Slovenska. Naša online platforma je ďalším prostriedkom ako k tomuto cieľu dopomôcť. Dávame tak ľuďom možnosť byť aktívni aj v časoch ako sú tieto, dodáva na záver Lenka Beláková

Autor: Michal Haviar

wave

Ďalšie tipy na čítanie

Využite výhody karty MultiSport

Využite výhody karty MultiSport

Benefity karty MultiSport na jednom mieste
Karta MultiSport je jedným z najobľúbenejších zamestnaneckých benefitov. Pre svojich držiteľov je vstupnou bránou do sveta športu,…

Karta MultiSport pre každého

SKÚSENOSTI UŽÍVATEĽOV KARTY MULTISPORT
Karta MultiSport je zamestnanecký benefit, ktorý umožňuje každý deň jeden voľný vstup na vybranú aktivitu v partnerskej prevádzke. Spolu je to viac ako 860…

Zima 2022/23

Buďte aktívni aj v zime
Karta MultiSport je zážitok, ktorý ťa prenesie do sveta zábavy, športu, pohybu, ale aj relaxácie a voľného času. Jednoducho, karta na všetko a pre všetkých. Nemusíš byť…