Preskočiť obsah

Späť na kategórie

Sezónne

Prekvapte originálnym vianočným darčekom

Prekvapte originálnym vianočným darčekom

16. november 2020

Blížia sa Vianoce a s nimi aj pátranie po originálnych darčekoch. Viete, čím obdarovať aktívneho športovca? Pozrite si týchto 5 tipov na zaujímavé produkty, ktoré potešia ľudí obľubujúcich aktívny životný štýl.

Ponožky, ako z ocele

Ponožky patria medzi nestarnúce klasiky každých Vianoc. Neexistuje človek, ktorý by si ich pod vianočným stromčekom nenašiel. Ručne pletené od starej mamy, alebo originálne s vtipným motívom. Ponožky sú darčekom, ktorý poteší, ale neprekvapí.

Švajčiarska spoločnosť Barefoot company prišla s nápadom na ponožky do extrémnych podmienok, ktoré nahradia aj turistic topánky. Materiál, z ktorého sú vyrobené je 15 krát pevnejší, ako oceľ a vďaka mikrovláknam vyniká aj extrémnou odolnosťou.

Vďaka týmto ponožkám zmeníte nudný stereotyp za darček, vhodný pre každého nadšenca oudoorových aktivít.

 

Stačí malý impulz

Ľudia majú množstvo plánov a športových cieľov. Často im však chýba impulz, alebo jemné postrčenie. Obdarujte svojho blízkeho sprievodnou kartou MultiSport a pomôžte mu zmeniť reči na činy. Miesto permanentky do fitness centra, či na plaváreň, bude mať možnosť vybrať si z množstva športových aktivít. Na ich návštevu mu pritom stačí len jedna karta.

K vysnívanej kondícii vedie dlhá cesta, najdôležitejšie je začať. Karta MultiSport môže človeka motivovať natoľko, že zmení svoj životný štýl a miesto vysedávania pri televízore, pôjde po práci na lekciu kickboxu, alebo absolvuje hodinu s kondičným trénerom v posilňovni. Stačí zatnúť zuby a začať.

Ak ste držiteľmi karty MultiSport, máte prístup nie len na desiatky rôznych športovísk, ale aj na miesta kde zažijete skutočný relax. To všetko takmer bez obmedzení. Zoznam všetkých športovísk nájdete na jednom mieste.

Športové hodinky

Trendom posledných rokov je sledovanie a trackovanie športových výkonov. Nerobia to  len profesionálni športovci, pre ktorých sa počíta každý drobný progres, ale aj aktívni amatéri.

Skvelým darčekom sú preto inteligentné hodinky. Na trhu je viacero značiek a modelov a tento segment neustále inovuje a rastie. Svojho blízkeho môžete obdarovať hodinkami za niekoľko desiatok, ale aj stoviek eur s pokročilými funkciami. 

Športový zážitok

Zážitky sú cennejšie, ako veci. A aj keď nám dnešná doba nedovolí toľko cestovať, v roku 2021 sa môže všetko zmeniť. Darovať zájazd na zápas obľúbeného futbalového mužstva, svetový pohár v alpskom lyžovaní alebo boxerský galavečer môže vytvoriť nezabudnuteľnú spomienku na celý život.  

Výživové doplnky

Výkony je možné podporiť všemožnými spôsobmi. Okrem tvrdého tréningu, kvalitnej stravy a oddychu, sú tu aj doplnky výživy. Vďaka nim si dokážete vybudovať postavu, zlepšiť vytrvalosť a doviesť svoju výkonnosť na hranicu fyzických možností.

Medzi obľúbené doplnky stravy patria proteínové prášky, ktoré pomáhajú telu prijať dostatok živín. Na podporu výkonnosti na trhu so “suplementami”  nájdete množstvo predtréningových prípravkov s obsahom kofeínu a ďalších aktívnych látok. Na rast svalovej hmoty sú tu kreatíny či gaineri. 

Aktívny športovec sa isto poteší aj vitamínovým doplnkom, ktoré sú v tejto dobe nesmierne dôležité. Aj vďaka nim si udrží svoje telo zdravé.

Autor: Michal Haviar

wave

Ďalšie tipy na čítanie

Bežecké lyžovanie pre každého

AKO ZAČAŤ S BEHOM NA LYŽIACH 
Slnkom zaliata zasnežená lúka, ľadový vzduch a pred vami bezchybná bežkárska stopa. Tak vyzerá ideálny deň nadšenca behu na lyžiach. Ak uvažujete, že sa necháte zlákať…

Minigolf, bicykle a lanové parky

Outdoorové leto s MultiSportom
Obdivujete hru gentlemanov na zelených trávnikov, ktorej úlohou je trafiť loptičku do jamky na čo najmenej úderov? Golfistom sa nestanete zo dňa na deň a pre skutočný…