Preskočiť obsah

Späť na kategórie

MultiSport

Rozhovor s HR špecialistkou DEUTSCHE TELEKOM PAN-NET

Rozhovor s HR špecialistkou DEUTSCHE TELEKOM PAN-NET

Spoločnosť Deutsche Telekom Pan-Net s.r.o. je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Bratislave. Prevádzkuje cloudové inštancie vo viacerých európskych krajinách a presúva produkčnú logiku zo starších hardvérových platforiem do virtuálneho prostredia, ktoré je založené na IP, softvérovo definovanej sieti a virtualizácii sieťových funkcií. Spoločnosť má na Slovensku vyše 100 zamestnancov a spolu v šiestich krajinách takmer 300. O tom, aké postavenie má v spoločnosti starostlivosť o zamestnancov nám porozprávala personalistka pani Oľga Komová.

Aké zamestnanecké benefity ponúka vaša spoločnosť svojim zamestnancom?

Našim zamestnancom poskytujeme príspevky do tretieho penzíjneho piliera, stravné lístky na každý pracovný deň hradené zamestnávateľom, stravné lístky pre študentov. Samozrejme príspevky na kartu MultiSport a aj na sprievodné karty. K pohybu a zdravému životnému štýlu motivujeme aj študentov a zamestnancov na part-time, takže MultiSportky poskytujeme aj tejto skupine zamestnancov. Tiež organizujeme Dni Zdravia s MultiSport a spoločnosťami Medicover a Union.

Ako sa karta MultiSport dostala do vašej firmy? Ako ste sa o karte dozvedeli?

MultiSport využíval a využíva ako benefit spoločnosť Slovak Telekom a my sme sa v rámci DT Group nechali inšpirovať.

Motivuje vaša firma svojich zamestnancov k pohybu?

Áno, určite sa o to snažíme. Pripravujeme rôzne aktivity. Z tých športových sme organizovali turnaj v beach volejbale, spoločný beh, hiking, ktorý zorganizovala kolegynka Monika. Táto aktivita má vždy veľkú účasť a veľký úspech aj u našich zamestnancov v zahraničí, ktorým takto umožníme spoznať Slovensko a krásne miesta, ktoré im takto ukážeme. Navštívili sme napríklad Kráľovu hoľu aj Roháčske plesá.

Sledujete náš Newsletter a novinky, ktoré prinášame?

Áno sledujeme. Vždy sa dozvieme zaujímavé novinky, ktoré radi zdieľame so všetkými zamestnancami.

Využili ste vo vašej firme Deň zdravia organizovaný spoločnosťou MultiSport alebo teambuilding s kartou MultiSport?

Deň Zdravia áno, ale teambuilding? Priznám sa, že táto myšlienka sa mi veľmi páči, určite s MultiSportkou teambuilding zorganizujeme. Ani sme si neuvedomili, že môžeme takto ušetriť, keďže vieme využiť všetci naše karty napr. na lezeckú stenu alebo skupinové, športové, prípadne wellness aktivity, ktoré sú u nás vo firme obľúbené.

Odporučili by ste MultiSport ako benefit ďalším spoločnostiam? Čo sa vám na ňom najviac páči?

Samozrejme. Rovnako ako kartu MultiSport odporúčam svojim známym. Mám aktivovanú aj sprievodnú kartu pre manžela a tak využívame obidve karty – napríklad na rezerváciu bedmintonových kurtov. Tento benefit osobne využívam často, keďže milujem pohyb. Bedminton, fitness centrum, zumba a skupinové cvičenia ako joga a iné. V lete kartu MultiSport využívam na vstupy na kúpaliská. Plavárne sa dajú navštíviť celoročne.

Myslím si, že obzvlášť v dnešnej neľahkej dobe je veľmi dôležité svojich zamestnancov motivovať k zdravému životnému štýlu, pohybu aj relaxu. Ľudia vo firme sú tak zdravší, spokojnejší a šťastnejší.

Respondent: Oľga Komová, HR Senior Generalist

wave

Ďalšie tipy na čítanie

Využite výhody karty MultiSport

Využite výhody karty MultiSport

Benefity karty MultiSport na jednom mieste
Karta MultiSport je jedným z najobľúbenejších zamestnaneckých benefitov. Pre svojich držiteľov je vstupnou bránou do sveta športu,…

Karta MultiSport pre každého

SKÚSENOSTI UŽÍVATEĽOV KARTY MULTISPORT
Karta MultiSport je zamestnanecký benefit, ktorý umožňuje každý deň jeden voľný vstup na vybranú aktivitu v partnerskej prevádzke. Spolu je to viac ako 860…

Zima 2022/23

Buďte aktívni aj v zime
Karta MultiSport je zážitok, ktorý ťa prenesie do sveta zábavy, športu, pohybu, ale aj relaxácie a voľného času. Jednoducho, karta na všetko a pre všetkých. Nemusíš byť…