Preskočiť obsah

Späť na kategórie

MultiSport

Karty MultiSport sú od decembra opäť aktívne

Karty MultiSport sú od decembra opäť aktívne

1. december 2020

Snažíme sa aktívne reagovať na aktuálnu epidemiologickú situáciu a uvoľnenie niektorých karanténnych opatrení. Preto po rokovaniach s našimi partnermi, opätovne aktivujeme vaše karty už 1. decembra. “Kartu si aktivujete podľa toho, ako uznáte za vhodné. Vždy je potrebné sa riadiť internými pravidlami vašej spoločnosti. Nie je však potrebné kartu deaktivovať, iba ponechať neaktívnu do dňa, kedy sa ju rozhodnete opäť aktivovať,” opisuje súčasnú situáciu Lenka Beláková zastrešujúca marketing spoločnosti MultiSport Slovakia.

Ako na to?

Chceme vyjsť v ústrety našim užívateľom, ktorým chýba pohyb a šport. Zároveň však nechceme vytvárať tlak na ľudí, pre ktorých nie je komfortné vrátiť sa do interiérových športovísk. Kartu si aktivujete podľa toho, ako uznáte za vhodné podľa stanovených interných pravidiel aktivácie a deaktivácie v rámci spoločnosti.

Keďže je toto rozhodnutie na individuálnej báze, súčasná reaktivácia nemusí automaticky uviesť do chodu aj váš zamestnanecký benefit. Pre získanie bližších informácií o aktivácií kariet, odporúčame kontaktovať personálne oddelenie vášho zamestnávateľa.

Aby sme vám čo najviac uľahčili rozhodovanie, MultiSport dočasne pozastavuje podmienku nemožnosti vrátenia sa do programu po dobu 6 mesiacov (STOP perióda). Možnosť spravovania svojej karty od nás dostáva každý užívateľ, ktorý sa rozhodol svoju kartu zrušiť z dôvodu aktuálnej pandemickej situácie.

Dvojité overenie aktívnych športovísk

O otvorení rozhodujú jednotlivé prevádzky. Uvoľnenie niektorých obmedzení preto automaticky neznamená aj otvorenie všetkých športovísk. Podľa platných pravidiel je maximálna kapacita v posilňovni stanovená na 6 ľudí, a taký istý počet bol určený aj pre plavárne. 

Pre mnohé prevádzky je tento model ekonomicky nevýhodný, a niektorí prevádzkovatelia čakajú na výraznejšie uvoľnenie. Ak si chcete byť istý, či je vaše športovisko otvorené, najlepší spôsob je overiť si nové skutočnosti telefonicky priamo na prevádzke. 

Všetky športoviská, ktoré akceptujú kartu MultiSport nájdete na našom webe a v mobilnej aplikácii My MultiSport.

Keďže je však situácia pomerne nestabilná, prevádzkovatelia môžu reagovať aj na zvýšený dopyt využitia kariet MultiSport. Preto platí, že najlepším postupom je spojiť sa s prevádzkovateľmi priestoru.

 

Ako na sprievodnú kartu?

V prípade, že máte na svoju kartu naviazanú sprievodnú osobu: “Sprievodné karty sú závislé na aktivite zamestnaneckej karty. Ak je zamestnanecká karta aktívna, môže sa vlastník sprievodnej karty rozhodnúť svoju kartu reaktivovať alebo ponechať pozastavenú. Naopak to nie je možné. S neaktívnou zamestnaneckou kartou automaticky ostávajú neaktívne aj naviazané sprievodné karty.”

Bikesharing 

Od 1. decembra je v prevádzke aj požičiavanie bicyklov od firmy REKOLA. “Opäť je možné kartu MultiSport využiť 2x denne na 60 minút a 1x na vstup do akéhokoľvek zariadenia, ktoré je v prevádzke a akceptuje karty MultiSport.”

Keďže sa situácia mení doslova zo dňa na deň, je nesmierne dôležité sledovať nové nariadenia a zmeny. Najlepším zdrojom informácií ohľadom platných legislatívnych noriem je stránka korona.gov.sk

Cvičte z domu s My MultiSport

Ak sa aj napriek uvoľneniu rozhodnete ostať doma, je tu pre vás naša stránka My MultiSport, na ktorej nájdete rozmanitú databázu tréningov. Pod vedením skúsených trénerov môžete z pohodlia svojej obývačky odcvičiť plnohodnotný tréning a pripraviť sa tak na návrat na svoje obľúbené skupinové lekcie alebo do posilňovne.

Autor: Michal Haviar

wave

Ďalšie tipy na čítanie

Využite výhody karty MultiSport

Využite výhody karty MultiSport

Benefity karty MultiSport na jednom mieste
Karta MultiSport je jedným z najobľúbenejších zamestnaneckých benefitov. Pre svojich držiteľov je vstupnou bránou do sveta športu,…

Karta MultiSport pre každého

SKÚSENOSTI UŽÍVATEĽOV KARTY MULTISPORT
Karta MultiSport je zamestnanecký benefit, ktorý umožňuje každý deň jeden voľný vstup na vybranú aktivitu v partnerskej prevádzke. Spolu je to viac ako 860…

Zima 2022/23

Buďte aktívni aj v zime
Karta MultiSport je zážitok, ktorý ťa prenesie do sveta zábavy, športu, pohybu, ale aj relaxácie a voľného času. Jednoducho, karta na všetko a pre všetkých. Nemusíš byť…